FLESHGORE

27 жовтня 2018, 18:00, субота
Продаж припинено
минула подія

Про подію

Большой рок-концерт от фестиваля «РОК СЕЗОН 2018» состоится  27 октября арт-пространство FABRIKA в рамках гастролей группы FLESHGORE.
 
 
Вас ждет великолепный живой звук, настоящая тяжелая музыка от сильнейших metal коллективов, море драйва и хорошего настроения.
 
Организаторы фестиваля общественная организация «Пауер Украина» при поддержке отдела семьи, молодежи и спорта Соборного района г.Днепр. 
 
В программе фестиваля авторграф сессия с участниками коллективов, конкурсы для зрителей.
 
Желаем всем зрителям и участникам творческих побед, стального духа и хорошей музыки!
 
27 октября участники фестиваля: FLESHGORE, RATTLER, DATURA, REVOLT, MALUM

Придбати квиток на FLESHGORE можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2024 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

FLESHGORE відбудеться 27 жовтня 2018, 18:00, субота в Бізнес-центр Fabrika. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.