У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Артем Лоік «Поговоримо…». Благодійний творчий вечір

26 листопада 2023, 17:00, неділя
Продаж припинено
минула подія

Про подію

Благодійний творчий вечір Артема Лоіка. Заклик до спротиву, самоаналіз, пошук справжньої національної ідентичності та свідоме «повернення додому». Якщо ви хочете, щоб наша українська музика змінилася, підтримайте її вже зараз! «Кривавий тан», «Крила», «Не червона рута», «Сину 2», «Поговоримо?» - пісні, які слухають в тилу і на передовій. Більше, ніж реп! Провокаційніше, ніж поезія!

Чесніше, ніж сучасний нав'язаний тренд!

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2023 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Артем Лоік «Поговоримо…». Благодійний творчий вечір відбудеться 26 листопада 2023, 17:00, неділя в Stage Music Hall. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.