У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Вистава «Жениха викликали, дівчата?»

Тривалість
02:30
З антрактом
Українською мовою

Про подію

ПОДІЯ ПЕРЕНЕСЕНА З 25 ВЕРЕСНЯ 2023 18:00 НА 26 ЛЮТОГО 2024 18:00
Всі придбані квитки дійсні на нову дату
ЗВЕРНЕННЯ ОРГАНІЗАТОРА: Шановні глядачі! Вистава на превеликий жаль переноситься у зв'язку з хворобою актриси. Придбані квитки дійсні на нову дату заходу! Увага! У вас також є можливість скористатися цим квитком для перегляду вистави «Боїнг-Боїнг» 2 жовтня о 18:00. Бажаючих просимо надіслати ваші квитки для обміну на електронну пошту: [email protected] , вони будуть замінені на рівноцінні місця на виставу «Боїнг - Боїнг».
Дві самотні літні жінки, сестри: одна – колишня акторка, інша - все життя при ній. Лагодять зламані крани, згадують минуле, живуть у надто просторій квартирі, де колись був галасливий театральний гуртожиток. Самі... І раптом старшій (актрисі) спадає на думку геніальне рішення!!! – Видати молодшу заміж.
 
І в рівномірному, зі схожими тихими днями життя щось починає відбуватися. Нареченого замовляють у шлюбній агенції, але спочатку приходить зовсім не наречений, а потім – одразу двоє наречених...
Однак ініціативу перехоплює інший претендент із явно заплямованою біографією. Але всіх їх випереджає слюсар-сантехнік, якого пані приймають за справжнього нареченого.
 
У результаті – закохані всі! І весь процес з'ясування стосунків супроводжується дотепними діалогами та комічними ситуаціями. Виявляється, тільки зроби крок, і все буде можливо: мрії, які здаються нереальними, насправді цілком реальні. У цій виставі в повітрі завжди витає можливість. Здавалося б, простягни руку – і схопиш мрію за хвіст, стягнеш з небес на землю – ось тобі й реальність.
 
І не так уже й багато для цього потрібно. Кульмінація вистави – у прийдешнє щастя повірили вже всі: і глядачі, і навіть самі актори. Здавалося, ще трохи – і все порозуміється в цьому дурному житті. Але...
 
    

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2023 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Вистава «Жениха викликали, дівчата?» відбудеться 26 лютого 2024, 18:00, понеділок в Дніпровський академічний театр драми та комедії. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Хочете відвідати цю подію?

Натякніть про це близькій людині
Заповнюйте поля та тисніть "відправити"