Вистава «Заради любові»

Продаж припинено
минула подія

Про подію

Драма на 2 дії за мотивами творчості Раїси Галушко. Звичайна сім’я, в котрій бабуся виконує всі забаганки дочки Ніни та онучки Іри. Вона з любов’ю готує обіди, робить все для родини. Але у бабуні є своя маленька таємниця: 50 років вона чекає свого єдиного, коханого чоловіка з війни. Те, що її щастя повернеться до неї – надія і віра її життя.
 
Про це свідчить портрет коханого, з котрим щодня вона розмовляє. І раптом, одного дня він повертається!
 
        
 

Придбати квиток на Вистава «Заради любові» можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2024 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Вистава «Заради любові» відбудеться 9 грудня 2023, 16:00, субота в Дніпровський національний академічний український музично-драматичний театр ім. Т.Г.Шевченка. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.