У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Vivienne Mort. Літній концерт просто неба

13 липня 2023, 19:00, четвер
Продаж припинено
минула подія

Про подію

Vivienne Mort. Літній концерт просто неба.
 
Дорогі слухачі у Дніпрі. Запрошую вас на мій концерт, який відбудеться 13 липня на даху центру «Менора».
 
Програма концерту особлива тим, що в ній, окрім давно відомих пісень Vivienne Mort, ви також почуєте пісні, які я писала і оприлюднювала на YouTube у перші дні повномасштабного вторгнення. «Зима не вічна», «Серце моє не візьмеш силою» та інші — вперше будуть заспівані наживо. Окрім того, заграю українські народні та повстанські пісні.
 
Благодійна мета туру — зібрати на карету швидкої.
 
Чекаю на зустріч ♥️

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2023 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Vivienne Mort. Літній концерт просто неба відбудеться 13 липня 2023, 19:00, четвер в МЕНОРА, Арт-крыша. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.