Балет «Великий вальс»

Продаж припинено
минула подія

Про подію

Йоган Штраус. Романтичний балет на 2 дії. Прем'єра відбулася 26 червня 2019. Балет «Великий вальс» народився у творчій уяві балетмейстера-постановника Зої Кавац. Саме вона створила лібрето за сторінками біографії великого австрійського композитора Йогана Штрауса.

Три жінки-музи, які надихнули на написання розкішних і чарівних вальсів, польок, галопів великого композитора Йогана Штрауса, та три історії кохання стали сюжетом нашого балету «Великий вальс». Ми опинимося в блискучому Парижі, а далі на нас чекає імперський Відень. Ми запрошуємо вас до світу музики, кохання, радості, веселощів, розставань і, найголовніше, танцю.

       
 

Придбати квиток на Балет «Великий вальс» можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2024 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Балет «Великий вальс» відбудеться 24 квітня 2024, 18:00, середа в Дніпровський академічний театр опери та балету. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.