Театр Віримо #поїхатинеможназалишитися

29 червня 2024, 15:00, субота
Продаж припинено
минула подія

Про подію

Ми заслуговуємо на життя не тому, що ми хороші чи погані. Ми заслуговуємо на життя вже тому що воно нам дано, нехай навіть часто поводимося як буратіни. Заслуговуємо на любов до своїх старих батьків, один до одного, навіть якщо бісимо один одного до нестями. Ми заслуговуємо на те, щоб мати дітей, навіть якщо не встигли створити для них умови.

Бо все згодом прийде, все устаткується як треба. Ми заслуговуємо на життя в будь якому місті, незалежно від того, на сході країни воно чи на півдні. Ми не заслуговуємо тільки на війну.

Придбати квиток на Театр Віримо #поїхатинеможназалишитися можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2024 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Театр Віримо #поїхатинеможназалишитися відбудеться 29 червня 2024, 15:00, субота в Палац дітей та юнацтва. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.