Музична казка "Таємниця чарівної лампи"

19 січня 2020, 11:00, неділя
Продаж припинено
минула подія

Про подію

Загадкові східні красуні зачарують вас своїми історіями, проведуть туди, де тисячу років не ступала нога людини, допоможуть розгадати велику таємницю!
 
Разом з нами ви зможете пробудити Дух Печери, посміятися над витівками джинів, почути мудрі поради віщунки Павич, побувати на східному базарі і, звичайно ж, політати на килимі-літаку.
 
Пам'ятаєте? Джинн може виконати три бажання! А три джина?

Придбати квиток на Музична казка "Таємниця чарівної лампи" можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2024 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Музична казка "Таємниця чарівної лампи" відбудеться 19 січня 2020, 11:00, неділя в КДЦ Дніпропрес. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.