СКАЙ

Всі квитки продані
минула подія

Про подію

ПОДІЯ ПЕРЕНЕСЕНА З 5 СІЧНЯ 2024 19:00 НА 18 БЕРЕЗНЯ 2024 19:00
Всі придбані квитки дійсні на нову дату

 

Унікальна програма гурту СКАЙ якої Ви не чули на жодному концерті. Тільки один концерт. Знамениті хіти - «Легковажна», «Струна», «Тебе це може вбити», «Подаруй світло». Гра світла і музики. Подаруй свято для своєї сім’ї! Романтичний саксофон (так, цього разу до вже звичної програми додано ще й саксофон!)

Дітям до 12 років у супроводі батьків вхід безкоштовний.

Придбати квиток на СКАЙ можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2024 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

СКАЙ відбудеться 18 березня 2024, 19:00, понеділок в Дніпровський академічний театр опери та балету. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.