Dnipro Opera Fеst: Gala-concert, балет «Шехеразада»

Перенесення заходу
минула подія

Про подію

23 березня — другий день Першого міжнародного фестивалю класичного мистецтва «DNIPRO OPERA FEST» буде присвячено БАЛЕТУ. 
 
Перше відділення стане парадом Зірок світового балетного мистецтва. В цей вечір у вас буде можливість побачити найкращих танцівників балетного мистецтва, лауреатів міжнародних конкурсів: Є. Лагунова (Угорщина),Д.Черевічко (Австрія), О. Шайтанову ( Казахстан) та Й. Луціас (Литва) та інш.  Гості фестивалю підготували найкращі балетні номери з класичних балетів: “Корсар”, “Лускунчик”, “Лебедине озеро”,  а також сучасні композиції. 
 
Друге відділення  відкриє прем’єра балету на музику М. Римського-Корсакова “ШЕХЕРАЗАДА”. Головні партії виконують запрошені солісти Національного балету України, заслужені артист України Олена Карандєєва та Олексій Потьомкін.
 
Балет “Шехеразада”, це перлина балетного мистецтва. Світова прем’єра балету «Шехеразада» відбулася у 1910 році в Парижі у межах  Російських сезонів Сергія Дягілєва. Сюжетом для постановки послужила одна із арабських казок збірника «Тисяча і одна ніч» - «Про царя Шахріяра та його  брата». Балетмейстер Михайло Фокін, працюючи  над балетом,  фактично створив нову пластичну мову, він відмовився від  пуантів та від узвичаєних жестів класичного танцю. Балет “Шехеразада”, це перлина балетного мистецтва. Світова прем’єра балету «Шехеразада» відбулася у 1910 році в Парижі.
 
  Вишуканий східний колорит в оформлені вистави, екзотичні і досить відкриті костюми, в яких напівоголені танцівниці своїми танцями розважають султана, а пристрасні танці рабів і дружин султана  наповнені еротизмом і манливою надто солодкою східною ніжністю вже більш ста років продовжують підкорювати глядачів. 

Придбати квиток на Dnipro Opera Fеst: Gala-concert, балет «Шехеразада» можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2024 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Dnipro Opera Fеst: Gala-concert, балет «Шехеразада» відбудеться 23 березня 2022, 19:00, середа в Дніпровський академічний театр опери та балету. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.