У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Поетичний вечір. Сергій Жадан та Тетяна Власова

22 лютого 2024, 19:00, четвер
Продаж припинено
минула подія

Про подію

22 лютого в Menorah Grand Hall відбудеться благодійний поетичний вечір Сергія Жадана і Тетяни Власової. Поет і поетка представлять програму «Видихи і цитати» — літературну композицію, в основі якої — власні вірші та проза, а також численні цитати й посилання на інших авторів.
 
Цього вечора на глядачів чекає калейдоскоп віршів Жадана і Власової в авторському виконанні, цитати інших поетів, уривки прозових творів сучасників та класиків. Кошти від концерту будуть передані на потреби 13 Бригади Національної гвардії України «ХАРТІЯ».

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2024 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Поетичний вечір. Сергій Жадан та Тетяна Власова відбудеться 22 лютого 2024, 19:00, четвер в Grand Hall,Менора. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.