Rock'n'Roll GIG

10 грудня 2021, 22:00, п’ятниця
Продаж припинено
минула подія

Про подію

Тільки вхідний квиток! Для бронювання СТОЛУ необхідно звернутися в МахноПАБ!

CATMINT - це відбірна порція кавер-версій відомих світових хітів рокабіллі та кантрі, які будуть звучати розкішним жуночим вокалом🤗
 
the MAN - one man band з Києва, що грає гаражний рок-н-рол. за основу він узяв гаражний рок 60-х і змішав його із панк-роком, рокабілі та блюзом. репертуар складається як з запальних каверів, так і бадьорого авторського матеріалу. 
 
the MAN - проект В'ячека Шведова (a.k.a. Saturnus), раніше поміченого за ударними у Dillberriezz, The Troubled, WiseGuyz, і нині за контрабасом у Pest Control. 
 
Вхід на захід можливий лише за наявності Зеленого COVID-сертифікату або ПЛР-тесту

Придбати квиток на Rock'n'Roll GIG можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2024 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Rock'n'Roll GIG відбудеться 10 грудня 2021, 22:00, п’ятниця в МахноПАБ. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.