У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Вистава «Один день із 1000 ночей»

Тривалість
02:20
З антрактом
Бронь На касу
72
години
7+

Про подію

За мотивами творів про Ходжу Насреддіна. Музична комедія на 2 дії. Дата прем'єри: 24 червня 2018. В основі сюжету мюзикла твори Леоніда Соловйова про героя східного фольклору Ходжу Насреддіна, мудрого, веселого, справедливого захисника знедоленого народу, якого часто називають східним Робін Гудом.

У полон до злодія Еміра потрапляє Гюльджан, дочка гончара Ніяза, в яку з дитинства закоханий Ходжа. Звичайно, винахідливий Насреддін вирушає на допомогу коханій. Вистава шевченківців вражає насамперед яскравістю декорацій живою музикою сучасним гумором та спокусливими східними танцями у виконанні невільниць гарему.

Сценографія викликає захоплення багатством і пишністю костюмів та прикрас.

     

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2023 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Вистава «Один день із 1000 ночей» відбудеться 27 жовтня 2023, 18:00, п’ятниця в Дніпровський національний академічний український музично-драматичний театр ім. Т.Г.Шевченка. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Хочете відвідати цю подію?

Натякніть про це близькій людині
Заповнюйте поля та тисніть "відправити"