-50%на другий

Інтерактивна вистава «Митець.Я»

17 липня 2024, 19:00, середа
Продаж припинено
минула подія
До кінця акції залишилося

Про подію

Інтерактивна вистава режисера Олександра Глумова (Створена митцем до свого дня народження). Ми звикли бачити вистави про героїв,злодіїв, коханців та коханок. Але за кожною такою роботою стоїть він - митець. Його життя зовсім не схоже на те, про що він говорить на сцені. Але кожен його день наповнений мистецтвом.

З такою людиною точно варто провести хоча б один день, щоб відчути ту магію творення, яка оточує його навіть в звичайних речах. Ранкова кава, зустріч з приводу нових проектів і, звичайно ж, творчість. Вистава «Митець.Я» - скетч з життя режисера, де кожній людині з залу дістанеться своя роль. Разом з театром «ГлумАрт» зазирніть в світ життя людини, яка проживає його кожен день.

Придбати квиток на Інтерактивна вистава «Митець.Я» можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2024 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Інтерактивна вистава «Митець.Я» відбудеться 17 липня 2024, 19:00, середа в КДЦ Дніпропрес. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.