-50%на другий

Вистава «Мі.Ми»

13 липня 2024, 18:00, субота
Продаж припинено
минула подія
До кінця акції залишилося

Про подію

"Мі.Ми" - це захоплююче театральне дійство, що запрошує глядачів у світ магії, фантастики та філософії. Атмосфера вистави пронизана космічним простором, де кожен персонаж представляє в собі таємничу силу життя. Протягом вистави ви побачите 12 захопливих сюжетів, що поєднують у собі різні жанри.
 
Глядачі поринуть у широкий спектр емоцій: від сміху до сліз, від захоплення до філософських роздумів. Тут звучать ліричні та драматичні ноти, розкриваються величні філософські сюжети, які зачарують кожного глядача. Вистава "Мі.МИ" закликає нас замислитися про власний шлях, про те, що справжня сила та магія приховані у кожному з нас.
 
Вона надихає нас відчути себе творцями своєї власної долі, насолоджуючись кожною миттю, як найбільш цінним подарунком. В кінці вистави, герої набувають сили та відповідальності, самостійно керуючи своєю долею, та надихають глядачів на власний пошук сенсу життя та самореалізації. Ця вистава не просто розважальна, вона - справжнє мистецтво, яке піднімається на світовий рівень.
 
Її сюжет був відзначений на міжнародному фестивалі Avignon OFF у 2015 році, де вона стала єдиним представником України серед 1600 вистав інших країн Європи. Приєднуйтеся до нас у цій неймовірній подорожі, де кожен момент - це нове відкриття, а кожна історія - це шанс поглибити розуміння самого себе та світу навколо.
 
"Мі.МИ" чекає на вас, щоб подарувати вам незабутнє театральне враження! Акторський склад: Марина Костюченко, Дмитро Вовк, Аліна Куниця, Євген Дробинський, Олександра Верстюк. Режисер: Олександр Глумов.

Придбати квиток на Вистава «Мі.Ми» можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2024 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Вистава «Мі.Ми» відбудеться 13 липня 2024, 18:00, субота в КДЦ Дніпропрес. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.