Maurizio Bignone "Inner Reflections". Solo Piano Concert

Всі квитки продані
минула подія

Про подію

ПОДІЯ ПЕРЕНЕСЕНА З 14 ТРАВНЯ 2022 19:00 НА 14 ТРАВНЯ 2023 19:00
Всі придбані квитки дійсні на нову дату

 

Мауріціо Біньоне - італійський піаніст і композитор, який охоплює різні стилі, від сучасної класики до мінімалізму, не нехтуючи експериментами, але завжди із загальною ниткою, яка поєднує всі його роботи, і це чітко визначена мелодійна лінія. Його любов до природи, її чудес та відчуттів, які вона викликає, – основа його музики, звукового діалогу, що подорожує між реальністю та мріями.
 
Своєю музикою Мауріціо нашіптує душам людей і встановлює з ними особливу гармонію, яка створює відчуття емоційного та катарсичного благополуччя. Мауріціо вважається одним із найцікавіших художників нової сучасної італійської сцени, його роботи фактично виконуються у найзначніших театрах та концертних залах світу. 7 листопада 2021 року Мауріціо дебютував на Україні, в Одесі, з аншлагом та оплесками стоячи. Щоденник, повний спогадів та переживань, подорож назад, на згадку та майбутні бажання.
 
Також, думки про життя та людські стосунки, звуки природи та естетичні рухи, які її відрізняють. Але щоденник складається не тільки з музичних нот... насправді зошит, у який Мауріціо записував свої думки, буде частиною концерту. Мауріціо під час виступу прочитає свої твори, сповнені пристрастей та почуттів, і змусить публіку розділити його власні емоції. Звук фортепіано і звук його голосу чергуватимуться, щоб описати його неспокійний внутрішній світ, інтимний діалог, який ведеться пошепки.
 
Все було написано за 3 місяці карантину в Італії, поки повітря було нерухоме, а час здавався призупиненим…

Придбати квиток на Maurizio Bignone "Inner Reflections". Solo Piano Concert можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2024 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Maurizio Bignone "Inner Reflections". Solo Piano Concert відбудеться 14 травня 2023, 19:00, неділя в Дніпровський національний академічний український музично-драматичний театр ім. Т.Г.Шевченка. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.