У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Лялькова вистава «Мама для мамонтеняти»

Продаж припинено
минула подія

Про подію

Зворушлива історія маленького Мамонтеня що прокинулося, та поруч не виявилося мами... Хто її бачив? Де її шукати??? Дарма, що мамонтеня зовсім маленьке, завдяки великому бажанню знайти свою маму, можна подолати всі страхи, перешкоди та проблеми. Можна навіть переплисти океан!..

Які пригоди сталися з цим малюком, хто йому допоміг, та чи знайшов він свою маму Ви дізнаєтеся, переглянувши виставу нашого театру «Мама для мамонтеняти». Гадаємо, вона захопить і дітей, і дорослих ! Долучайтеся до цікавого!

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2024 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Лялькова вистава «Мама для мамонтеняти» відбудеться 18 лютого 2024, 12:00, неділя в Дніпровський міський театр ляльок. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.