Опера «Мадам Баттерфляй»

Продаж припинено
минула подія

Про подію

Джакомо Пуччіні. Лірична опера на 3 дії. Дата прем'єри: 27 листопада 2020. Опера «Мадам Баттерфляй» – це зворушлива історія кохання юної японки Чіо-Чіо-сан до лейтенанта американського флоту Пінкертона. В основі сюжету лежить новела Джона Лютера Лонга, але справжнє безсмертя «дівчині з Нагасакі» подарував італійський композитор Джакомо Пуччіні.

Він був вражений і глибоко схвильований історією кохання красуні гейші до американського моряка. Створений композитором образ люблячої дівчини вже друге століття захоплює  усіх шанувальників оперного мистецтва. «Пані Метелик», саме так перекладається «Мадам  Баттерфляй», – одна з найбільш значущих партій для сопрано.

Цей образ підкорюється справжнім оперним дівам, які володіють не просто красивим і сильним голосом, а й акторськими здібностями, що спроможні передати почуття щастя першої любові і болю від розлуки з коханим Пінкертоном.

    

Придбати квиток на Опера «Мадам Баттерфляй» можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2024 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Опера «Мадам Баттерфляй» відбудеться 6 квітня 2024, 17:00, субота в Дніпровський академічний театр опери та балету. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.