Вистава «КОТИК СОЛОДЕНЬКИЙ»

Продаж припинено
минула подія

Про подію

«ВІК ДЛЯ КОХАННЯ НЕ МАЄ ЗНАЧЕННЯ». Який розділовий знак поставити після цього твердження? Знак оклику? А може знак питання? Чи багатокрапку? Професор математики і його студентка, а також колишня дружина, дочка та якийсь бойфренд пропонують розібратися разом з вами, розв’язати надскладніші завданняі та відповісти на інші більш серйозні запитання з гумором і посмішкою.
 
Сумувати доведеться хіба що єдиному з персонажів… Але ви над ним сміятиметеся й йому ж співчуватимете. Мяу!!!
 

Придбати квиток на Вистава «КОТИК СОЛОДЕНЬКИЙ» можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2024 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Вистава «КОТИК СОЛОДЕНЬКИЙ» відбудеться 17 травня 2024, 18:00, п’ятниця в Дніпропетровський академічний молодіжний театр. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.