Константин Райкин

16 листопада 2017, 19:00, четвер
Продаж призупинено
минула подія

Про подію

Данное мероприятие отменено.
Если вы купили билет:

Возврат физических билетов производится в нашем офисе по адресу ул.Московская, 7, ТЦ Мерлин-центр, 3й этаж 305 офис в будние дни с 10:00 до 18:00.

Возврат электронных билетов будет производиться на карточку Приватбанка. 
Для этого просим выслать письмо на ящик 
[email protected] с темой "Отмена Константина Райкина", в письме нужно указать номер вашего заказа, номер карты Приватбанка для возврата средств и ФИО владельца карты.

Придбати квиток на Константин Райкин можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2024 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Константин Райкин відбудеться 16 листопада 2017, 19:00, четвер в ПК Машинобудівників. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.