"Как мы снимали ЕралаШ"

Продаж припинено
минула подія

Про подію

Спектакль "Как мы снимали ЕралаШ" основан на реальных событиях. В городе N подпольно снимают детский сериал. ..Но знают об этом только избранные...Кто эти люди и зачем они это делают, зрители узнают, посмотрев комедийную постановку театра "Флешка".
Премьера спектакля состоится в комфортном кинозале "Транс Форс" в торгово-развлекательном комплексе "Колизей".

Придбати квиток на "Как мы снимали ЕралаШ" можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2024 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

"Как мы снимали ЕралаШ" відбудеться 29 вересня 2018, 12:00, субота в Торгово-развлекательный комплекс "Колизей". За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.