У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Вистава «Сватання на Гончарівці»

Продаж припинено
минула подія

Про подію

Музична комедія на 2 дії за мотивами п'єси Григорія Квітки-Основ'яненка. Дата прем'єри: 20 квітня 2019. Комічний сюжет цього геніального твору української драматургії про сватання недолугого та багатого Стецька до красуні Уляни і сьогодні актуальний, як ніколи. Дівчина любить кріпака Олексія і залишається вірною своєму вибору.
 
Чудовий український гумор, обрядова пісня та танець, яскраве музичне оформлення не залишать байдужими глядача та закохують в українську мову, культуру, народні звичаї.
 
     

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2023 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Вистава «Сватання на Гончарівці» відбудеться 30 вересня 2013, 17:00, понеділок в Дніпровський національний академічний український музично-драматичний театр ім. Т.Г.Шевченка. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.