Workshop-практикум от Евгения и Виктории Карякиных

3 червня 2017, 12:00, субота
Продаж припинено
минула подія

Про подію

Предлагаем Вам посетить Workshop-практикум от Евгения и Виктории Карякиных, который состоится 3 июня 2017 года в "Space Hub" в 12:00.

Евгений Карякин – победитель шоу «Танцуют все - 2» на ТВ-канале СТБ, так же был хореографом на проектах «Танцуют все» с 3 по 9 сезон. Сотрудничал с артистами самого известного в мире «Цирк Du Soleil» в качестве хореографа-консультанта, эксперт лучшей тренинговой компании Украины IPS креатива, творческого развития и личностного роста.

Виктория Корякина дипламированный психолог женский тренер и арт-терапевт, сертифицированный бизнес-тренер, эксперт в компании IPS в области семейных отношений.  

Хочешь найти ответы на вопросы:

- как определить свое предназначение и миссию?
- как преодолеть страх критики и неудач?
- как быть повысить личную эффективность за счет креатива?
- как повысить уровень собственной харизмы?
- как поверить в свою уникальность?

Приходи! 3 июня в 12:00.
И бери с собой друзей!

Придбати квиток на Workshop-практикум от Евгения и Виктории Карякиных можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2024 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Workshop-практикум от Евгения и Виктории Карякиных відбудеться 3 червня 2017, 12:00, субота в Space Hub. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.