У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Мюзикл «Енканто»

У продажу залишилось 87 квитків
Перейти до вибору квитків  
Відеоінструкція замовлення
Ціна: від 150 грн
Бронь На касу
72
години
3+
Українською мовою

Про подію

Енканто - це місце магії та особливої духовної сили. Місце де відбуваються чарівні та надзвичайні події. Саме тут, серед яскравих колумбійських лісів, живе велика родина Мадригаль, в якій майже кожен має унікальний чарівний дар. І навіть їх будинок - Касіта, мов живий організм, допомагає своїм мешканцям. З усієї родини лише Мірабель в дитинстві не отримала магічний дар.

Але саме їй доведеться знайти таємниче пророцтво та врятувати свою сім’ю. Представляємо вам сімейку Мадригаль 👨👩👧👦 🌸 В центрі родини бабуся (Абуела). На ній тримається не лише вся родина, але й уся громада. Вона дуже любить своїх рідних, але важке життям зробило її холодною та рішучою.

Прагнення бути ідеальною сім’єю в очах суспільства трохи засліпило її, і вона вже не бачить, що в цій гонитві за ідеалом, страждають її найрідніші. Образ бабусі демонструє як стереотип «а що подумають люди» заважає нам будувати життя власної мрії.

🌸 Джульєтта - мама Луїзи, Ізабелли та Мірабель, та справжня матуся для всієї сім’ї. Вона має дар зцілювати будь-які хвороби за допомогою їжі. Разом зі своїм чоловіком Філіпом постійно захищає та опікує Мірабель. Джульєтта - взірець щирої материнської любові.

🌸 Дар Пепи - управління погодою. Вона вміє за секунду викликати веселку, або блискавку. У Пепи дуже запальний характер, якщо вона дасть волю почуттям, то буде справжній ураган. Тому вона вимушена постійно контролювати свої емоції. Пепа нерозлучна зі своїм чоловіком Феліксом.

🌸Бруно має дар пророцтва. Та не завжди його пророцтва позитивні. Правда, яку він бачить, інколи буває неприємна. Саме він побачив можливий крах магії, через що і став ізгоєм. Він не покинув Касіту, а ховається між стінами будинку в товаристві мишей. Але попри все, він дуже любить свою сім’ю. І готовий жити в тіні, заради добробуту інших.

Старші сестри Мірабель також в дитинстві отримали свої дари. 🌸 Дар Ізабелли - її краса. Все довкола неї перетворюється на чарівний квітучий сад, в той час як в її душі самі лише кактуси. Від неї всі чекають чарівних посмішок та поведінки гідної принцеси. Але Ізабелла втомилась від нав’язаних ідеалів. Її душа вимагає бунту.

🌸 Луїза має дар надзвичайної сили. Вона з легкістю може підняти будинок, чи з десяток віслюків. Кожен день важко працює на благо громади, не маючи при цьому власного життя. Луїза страждає від тягаря відповідальності, який на неї звалили. Не дивлячись на свою міць і силу, їй хочеться трошечки відпочити, але обов’язок перед родиною не дозволяє цього.

🌸 Кузини Мірабель - Каміло та Долорес також володіють магією. Каміло вміє перетворюватись на будь-кого, а Долорес має надзвичайний слух і здатна чути все, що говорять у місті.

🌸 Наймолодший з Мадригалів - Антоніо. Ось-ось має отримати свій дар. Та чи не спіткає його невдача, як і Мірабель? Про це нам доведеться дізнатися.

🌸 Мірабель. За класикою жанру саме головний герой має надзвичайну силу та можливості. Мірабель же унікальна тим, що не має жодних магічних здібностей. Вона бачить, що всі довкола більш унікальні, ніж вона сама. Але вона не здається і шукає своє місце в сім’ї… і врешті-решт стає дуже сильною особистістю. Мірабель вчить нас не обесцінювати себе та завжди вірити у власні сили. Навіть, коли здається, що ти абсолютне ніхто в світі супергероїв.

Тож чи вдасться Мірабель врятувати магію? Запрошуємо вас на прем’єру.

  

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2024 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Мюзикл «Енканто» відбудеться 23 березня 2024, 11:00, субота в Дніпровський академічний театр драми та комедії. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Хочете відвідати цю подію?

Натякніть про це близькій людині
Заповнюйте поля та тисніть "відправити"