"Ефект Моцарта" з програмою "Шедеври класичної музики"

29 вересня 2018, 11:00, субота
Продаж припинено
минула подія

Про подію

Ефект Моцарта "- цикли інтерактивних концертів популярної класичної музики для дітей з народження.

«Ефект Моцарта» - це новий формат дозвілля для сімей з маленькими дітьми (1-6 років). Він дає батькам можливість з самого раннього дитинства долучати дітей до кращих зразків світової музики.

 
Діти на концерті танцюють, малюють, беруть участь в різних творчих завданнях, перебуваючи в музичній «ванній», разом з музикантами грають в шумовий оркестр!

Автори цього проекту в Дніпрі - Леся Рожкова (фортепіано) та Віталій Рожков (кларнет) -

«Ми впевнені в тому, що діти, які з дитинства торкаються до великого мистецтва, стануть добрими, емоційними і отзивчівими»

Придбати квиток на "Ефект Моцарта" з програмою "Шедеври класичної музики" можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2024 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

"Ефект Моцарта" з програмою "Шедеври класичної музики" відбудеться 29 вересня 2018, 11:00, субота в Семейный Клуб "Марите" . За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.