ДАЛІ ПІСЛЯ smellsliketeenspirit!

У продажу залишилось 157 квитків
Перейти до вибору квитків  
Відеоінструкція замовлення
Ціна: 200 грн
Тривалість
02:10
З антрактом
Бронь На касу
72
години
16+
Українською мовою

Про подію

Хелло! Хелло! Ща тута Вони — обмануті діти «майже безтурботного кінця сторіччя ХаХа»… Що се є? — То гумор сповнений життя: потішні витівки трійці дурундасів із залишками невичерпного гонору, хист яких гайдабурити й гонивітрити, доки на пору стане вгамовуватися. Тож як воно там далі після smellsliketeenspirit?

Придбати квиток на ДАЛІ ПІСЛЯ smellsliketeenspirit! можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2024 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

ДАЛІ ПІСЛЯ smellsliketeenspirit! відбудеться 21 червня 2024, 18:00, п’ятниця в Дніпропетровський академічний молодіжний театр. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Хочете відвідати цю подію?

Натякніть про це близькій людині
Заповнюйте поля та тисніть "відправити"