У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

CLONNEX

24 вересня 2023, 18:00, неділя
У продажу залишилось 80 квитків
Перейти до вибору квитків  
Відеоінструкція замовлення
Ціна: від 400 грн
Бронь На касу
24
години
13+
Увага! Час початку концерту може корегуватися організаторами у день заходу! Початок концерту може бути затримано на одну та більше годин. Сервіс "Інтернет-Білет" не несе відповідальності за зміну часу, точний час початку можно дізнатись у самому місці проведення заходу.

Про подію

НА ПІДТРИМКУ ДОВГООЧІКУВАНОГО АЛЬБОМУ «MEDIV ULTIMATE VICTIM» АРТИСТ ВИРУШАЄ В ТУР МІСТАМИ УКРАЇНИ ТА ЄВРОПИ. Clonnex, який рік тому став сенсацією української музичної індустрії, вирішив піти таким неординарним шляхом, оскільки вся його творчість і особистість оригінальні та незвичайні.

Замість того, щоб спекулювати на успіху, артист відразу взяв річну паузу, щоб повернутися з вражаючим за своїм обсягом і якістю виконання новим альбомом. 41 нова композиція, безліч колаборацій: з артистами з України, США та Австралії.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2023 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

CLONNEX відбудеться 24 вересня 2023, 18:00, неділя в Сфера. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Інші дати цього виконавця:

25 вересня, 18:00
Полтава Concert hall «Villa Крокодила» ціна: 400 грн
Купити квитки Залишилось квитків: 127
27 вересня, 18:00
Харків Art-Area ДК ціна: від 500 грн
Купити квитки Залишилось квитків: 49

Хочете відвідати цю подію?

Натякніть про це близькій людині
Заповнюйте поля та тисніть "відправити"