Вистава «Білосніжка та гноми»

Продаж припинено
минула подія

Про подію

Звернення організатора: Шановні глядачі! У зв'язку з хворобою актриси, замість вистави "Кіт у чоботях" буде показано виставу "Білосніжка". Всі раніше придбані квитки дійсні. Всі запитання за номером телефону 716-00-10 або 067-565-93-52.

Дивовижно те, що казки дуже часто народжуються з життєвих історій. Потім вони продовжують жити своїм життям, даруючи людям шанс змінитися на краще. Та чи використаємо ми цей шанс, чи так і залишимося егоїстами?... В нашій виставі ми запрошуємо поміркувати над важливими цінностями: справжньою чи штучною красою, людяністю та показовістю, любов’ю та довірою...

А головне, що ми прагнемо вам донести нашою виставою – світло завжди перемагає темряву, а добро завжди робить справжні дива! Приходьте, та переконайтеся самі.

Придбати квиток на Вистава «Білосніжка та гноми» можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2024 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Вистава «Білосніжка та гноми» відбудеться 28 квітня 2024, 13:00, неділя в Дніпровський міський театр ляльок. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.