У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Вистава «Безіменна зірка»

Тривалість
02:30
З антрактом
Бронь На касу
72
години
7+

Про подію

За мотивами п’єси Михаїла Себастіана. Романтична комедія на 2 дії. Дата прем'єри: 15 березня 2008. Ця історія сталася в минулому столітті в одному румунському містечку, де є лікарня, суд, поліція, залізнична станція. Повз неї, не зупиняючись, проходять швидкі поїзди. Пан Іспас є незмінним начальником вокзалу.

Тут є гімназія, в якій працюють сувора мадемуазель Куку, добродушний учитель музики Удря. Учитель Марін Мірою – не просто головний персонаж, який викладає астрономію, він живе “зоряною” наукою. Та все ж, не буває правил без винятків, тим більше в романтичній комедії!

Одного спекотного вечора швидкий поїзд все ж таки зупинився на Богом забутій станції, і з нього вийшов безквитковий пасажир...

  

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2023 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Вистава «Безіменна зірка» відбудеться 14 жовтня 2023, 17:00, субота в Дніпровський національний академічний український музично-драматичний театр ім. Т.Г.Шевченка. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Хочете відвідати цю подію?

Натякніть про це близькій людині
Заповнюйте поля та тисніть "відправити"