"Анна Герман" Владислава Вдовиченко

Відміна заходу

Повернення коштів до 18.10.21

Ознайомитися з умовами повернення

минула подія

Про подію

Дорогі Друзі, 24 жовтня відбудеться душевний концерт присвячений легендарній співачці Ганні Герман.
 
Пісні «Надія», «Коли сади цвітуть», «Ніжність», «Відлуння любові», «А він мені подобається», «Відлуння любові», «Гори, гори, моя звезда» прозвучати у віконанні Владислава Вдовиченко в супроводі сімфонічного оркестру « Romantic Orchestra.

Владислава володіє Музична данімі, на диво схожими на голос польської знаменітості. Завдяк своєму дару, Владислава Виконала 7 пісень у серіалі «Анна Герман. Таємниця білого ангела»

Придбати квиток на "Анна Герман" Владислава Вдовиченко можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2024 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

"Анна Герман" Владислава Вдовиченко відбудеться 23 жовтня 2021, 17:30, субота в Дніпропетровська філармонія імені Л. Б. Когана. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.