Вистава «Схоже на щастя»

Продаж припинено
минула подія

Про подію

На що схоже щастя? Впродовж життя людина по різному відповідає на це питання. Але для будь-якого віку та характеру самотність - це не щастя!!! Це легка комедія з тонкою іронією, котра торкається головних питань людських відносин та дає можливість поглянути на своє життя під іншим кутом. Марго і Клод - абсолютно різні. Зустрічаються вони зовсім випадково, проте стають необхідні одна одній.

Доля зводить героїнь в одному місці, звідки починається їх спільний шлях? Куди вони прийдуть? Чи розійдуться їхні дороги? Чи насправді їхня зустріч була випадковою? І чи можуть бути випадковими довіра і ніжність? Ролі виконують: Ада Роговцева – Герой України, народна артистка України; Світлана Орліченко – заслужена артистка України. Режисер-постановник – К.Степанкова.

Вистава – лауреат премії «Київська Пектораль 2014» у номінації «За кращу камерну виставу (виставу малої сцени)», та Ада Роговцева - лауреат премії «Київська Пектораль 2014» у номінації «За кращу жіночу роль».

     

Придбати квиток на Вистава «Схоже на щастя» можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2024 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Вистава «Схоже на щастя» відбудеться 7 вересня 2023, 18:00, четвер в Дніпровський академічний театр драми та комедії. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.