У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Симфонічний концерт

У продажу залишилось 102 квитка
Перейти до вибору квитків  
Відеоінструкція замовлення
Ціна: від 200 грн
Бронь На касу
72
години

Про подію

Шановні друзі! Цього вечора запрошуємо вас на неймовірної краси Великий симфонічний концерт з хвилюючою програмою, що подарує колосальну музику, вражаючу виконавську майстерність, безліч позитивних вражень та незабутніх спогадів! У програмі: Йоганнес БРАМС. Концерт для скрипки і віолончелі з оркестром. Ян СІБЕЛІУС. Симфонія №2.
 
Солісти: Оксана КУДРИНЕЦЬКА (скрипка), Львів. Денис ЛИТВИНЕНКО (віолончель), Львів. Диригент: Теодор КУХАР, США - Україна. Виконавці: Академічний симфонічний оркестр Дніпропетровської філармонії.
 
Йоганнес Брамс. Концерт для скрипки і віолончелі з оркестром. Ой, тут така дуже особиста історія! Йоганнес Брамс 30 років дружив з видатним скрипалем Йозефом Іоахімом. І одного разу дружбу було зруйновано тому, що в сім'ї скрипаля сталася катастрофа: подружжя почало процес розриву шлюбу. Брамс, (ми ж не знаємо, чому), написав листа підтримки дружині Іоахіма. Скрипаль дуже образився. Вони не розмовляли кілька років.
 
І коли Брамс почав роботу над концертом для віолончелі, йому спало на думку написати листа Іоахіму і спитати, чи погодиться він виконати концерт, якщо твір буде написано для скрипки і віолончелі? Скрипаль погодився. Так народився шедевр!
 
Ян Сібеліус. Симфонія n. 2. "Моя оркестровка іноді краще, ніж у Бетховена, і у мене є кращі, ніж у нього, теми. Але він народився в країні вина, а я в країні, де панує кефір". Кому б могло належати настільки влучне зауваження? Швидше  за все, людині гострого розуму і веселої душі. Саме таким і був насправді Ян Сібеліус.
 
Теодор КУХАР (CША-Україна) – американський диригент, українець за походженням. Володар багатьох музичних нагород, найбільш записуваний серед диригентів свого покоління: здійснив записи понад 115 компакт-дисків для агенцій Naxos, Brilliant Classics, Ondine, Marco Polo, Toccata Classics. Його професійна кар’єра в США включає співпрацю з Боулдерським філармонійним оркестром (1996 – 2006), Філармонійним оркестром м. Фресно (2001 – 2017) та Камерним оркестром м. Рено (2002 – 2018), де він обіймав посади музичного керівника та головного диригента.
 
Тривалий час мав тісні дружні контакти з Національним симфонічним оркестром України і в 1994 був призначений його художнім керівником та головним диригентом. Під його керівництвом цей колектив здійснив понад 300 виступів у Києві і на чотирьох континентах, записав понад 70 компакт-дисків. У лютому-березні 2017 із цим оркестром Кухар дав 44 концерти у Сполучених Штатах Америки. Теодор Кухар співпрацював зі знаменитими артистами, серед яких Джеймс Ґелвей, Лінн Харелл, Іцхак Перельман, Йо-Йо-Ма, Роберт Левін, Мстислав Ростропович та ін.
 
Диригентська діяльність включає великі оркестри і оперні театри Анкари, Анталії, Пекіну, Буенос-Айресу (театр «Колон»), Кейптауну, Гельсінкі, Стамбулу, Харкова, Києва, Львова, Праги, Стокгольма та багато інших. 
 
Денис ЛИТВИНЕНКО – віолончеліст, композитор. Його музика глибока, жива та написана по-справжньому професійно. Композитору властиве гостре почуття сучасності, яке проявляється у нових музичних ідеях. Гастролював з оркестрами такими країнами як США, Німеччина, Австрія, Нідерланди, Іспанія, Франція, Італія, Данія, Швеція, Швейцарія, Польща та ін. Зокрема в таких залах, як Carnegie Hall, Philharmonie Berlin, Gevandhaus, Palau de la Musica…
 
Співпрацював з такими диригентами, як Ілля Ступель, Георг Кугі, Теодор Кухар, Федір Глущенко, Міша Кац, Володимир Сіренко, Шунго Моріяма та багато інших.
 
Оксана КУДРИНЕЦЬКА – українська скрипалька, є випускницею Львівської національної музичної академії імені Миколи Лисенка. Концертує як солістка з оркестром, у складі камерного ансамблю та квартету, а також як запрошений концертмейстер симфонічних оркестрів (зокрема, у складі оркестру Львівської національної філармонії, Ukrainian Festival Orchestra (Львів) та Люблінської національної філармонії (Польща).
 
З 2005 активно концертує Європою. Протягом сезону 2023-2024 вона виступатиме як солістка з оркестрами України, Польщі, Німеччини, Туреччини, Австралії і Сполучених Штатів Америки, де в програмах концертів звучатимуть твори Й.Брамса, Дж.Корільяно, В.А.Моцарта, І.Плейела і К.Стаміца та ін.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2023 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Симфонічний концерт відбудеться 29 вересня 2023, 18:00, п’ятниця в Дніпропетровська філармонія імені Л. Б. Когана. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Хочете відвідати цю подію?

Натякніть про це близькій людині
Заповнюйте поля та тисніть "відправити"