У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Театр Віримо «Острів INISHMAAN»

10 листопада 2023, 17:00, п’ятниця
Продаж припинено
минула подія

Про подію

Присутня ненормативна лексика. Вистава створена за п'єсою «Каліка з острову Інішмаан» відомого ірландського драматурга та режисера Мартіна Макдонаха («Залягти на дно в Брюгзі», «Сім психопатів», «Три білборди на кордоні Еббінга, Міссурі») Інішмаан (англ. Inishmaan) - маленький острів, розташований біля західного узбережжя Ірландії. Населення цього віддаленого та «глухого» місця складає всього 150 осіб.

Дев'ятеро з цих осіб  живуть у п'єсі Макдонаха, але у 1934 році…

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2023 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Театр Віримо «Острів INISHMAAN» відбудеться 10 листопада 2023, 17:00, п’ятниця в Палац дітей та юнацтва. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.