У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Катерина Бужинська та Михайло Грицкан. «ВОЛЯ»

21 вересня 2023, 19:00, четвер
Всі квитки продані
минула подія

Про подію

ПОДІЯ ПЕРЕНЕСЕНА З 6 ЧЕРВНЯ 2023 19:00 НА 21 ВЕРЕСНЯ 2023 19:00
Всі придбані квитки дійсні на нову дату

 

МИХАЙЛО ГРИЦКАН ТА КАТЕРИНА БУЖИНСЬКА З БЛАГОДІЙНИМ КОНЦЕРТОМ «ВОЛЯ» У ДНІПРІ! Концерт відбудеться в рамках Всеукраїнського туру «ВОЛЯ». Підіймаємо дух нації, підтримуємо ЗСУ! Початок концерту о 19:00, місце зустрічі – ПК «Шинник». Заслужений артист України Михайло Грицкан – улюбленець жінок та свій серед чоловіків!

У репертуарі співака більш ніж 300 пісень, написаних в різних стилях. Всі його пісні відрізняються сильними текстами і яскравими мелодіями, а особливий оксамитовий тембр голосу та надзвичайна харизма візьме Вас в полон і вже ніколи не відпустить.

Кожен концерт Михайла Грицкана – це ніби довгоочікувана тепла зустріч у родинному колі з улюбленими піснями: «Без тебе», «Наше кохання», «Обійму», «Ти саме та», «Мамина пісня», а також з прем’єрами нових пісень, написаних під час війни: «Захищай Україну», «Грішник», «Військовий медик», «Цілуй і нічого не бійся», «Ангели землі», «100 тисяч кроків», «Воля»!

З перших днів повномасштабного вторгнення в Україну Михайло Грицкан веде активну благодійну концертну діяльність. Багато обладнання, коштів, авто було передано на передову. І в цей непростий для кожного з нас час ця зустріч потрібна, як ніколи, тому що в Україні пісня завжди й підіймала дух, давала силу і віру в нашу Перемогу.

Михайло наголошує, що боротьба за Волю України триває не одне століття, бо «краще ніж Воля, нічого нема»! Але саме зараз ми з Вами є свідками зародження нової української культури, зокрема музичної. Зараз, як ніколи, важливо популяризувати українську пісню, бо це наша душа.

Хіти Михайла підкорили не одне серце, а творчість артиста близька і зрозуміла кожному слухачеві. Головний секрет успіху співак бачить в особливій щирості, з якою виконує не просто пісні, а історії з життя. Кожен з вас обов’язково знайде себе в його піснях.

«Головне – не те, з яким настроєм люди прийшли на концерт, а те, з яким вони виходять… Найважливіше, щоб у них горіли очі і на обличчі сяяла посмішка. Адже пісня – ліки для душі, які можливо отримати лише на концертах», – переконаний співак.

Під час кожного концерту буде проходити благодійний аукціон, кошти від якого в повному обсязі будуть передані на потреби ЗСУ. Кожною піснею наближаємо нашу Перемогу.

P.S. «Всіх Запрошую та Всіх Обійму. Ваш Михайло Грицкан»

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2023 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Катерина Бужинська та Михайло Грицкан. «ВОЛЯ» відбудеться 21 вересня 2023, 19:00, четвер в ПК "Шинник". За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.