Вистава «Цікаві пригоди Котика і Півника». Прем'єра!

Продаж припинено
минула подія

Про подію

Український народ поетично втілив в алегоричній формі у своїх казках людські чесноти й вади. В основі цієї вистави – улюблена багатьма поколіннями історія про Котика та Півника, про хитру й підступну Лисичку, про справжнє почуття дружби. Ця казка вчить маленьких глядачів нікому не робити зла, адже воно обов’язково повернеться до кривдника.

Головні герої опиняються в цікавих і дивовижних обставинах, які згуртовують, вчать любити свою землю, розпізнавати людське зло в подобі ведмедя та двоголового орла, перемагати. Наші герої опиняються серед персонажів казок «Ріпка» та «Рукавичка» й наполегливо долають важкі обставини життя, залишаючись добрими, дружними, милосердними.

Придбати квиток на Вистава «Цікаві пригоди Котика і Півника». Прем'єра! можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2024 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Вистава «Цікаві пригоди Котика і Півника». Прем'єра! відбудеться 2 березня 2024, 11:00, субота в Дніпровський національний академічний український музично-драматичний театр ім. Т.Г.Шевченка. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.