Наші каси
Каси в місті
У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Kyiv Modern Ballet Раду Поклітару «Кармен.TV»

3 березня 2024, 18:00, неділя
У продажу залишилось 417 квитків
Перейти до вибору квитків  
Відеоінструкція замовлення
Ціна: від 300 грн
Бронь На касу
24
години

Про подію

Довгоочікувана зустріч з улюбленим колективом театру «КИЇВ МОДЕРН-БАЛЕТ» у Дніпрі. Театр «Kyiv Modern Ballet» Раду Поклітару представляє найкращу виставу «Кармен.ТВ». Раду Поклітару - один з найбільш талановитих балетмейстерів Європи. Геніальний хореограф, який мислить пластичними образами, має свою незапозичену інтонацію.

Кожна його робота – сміливий експеримент і дерзновенний пошук з несподіваним прочитанням всесвітньовідомих сюжетів, завжди підкорений музиці і такий, що глибоко розкриває складний внутрішній світ людини. Вистава Раду цілком докладно переповідає сюжет, зберігаючи іспанський колорит в костюмах.

Театр «Київ Модерн-Балет» був створений в 2006 році Раду Поклітару і відразу набув репутацію самого радикального та крутого театру сучасного танцю на всьому пострадянському просторі. «Кармен.TV» – перша постановка цього колективу, яка буквально підірвала театральний світ. 

Але персонажі у нього – сучасні підлітки, з внутрішньою неврівноваженістю, брутальними амбіціями і кострубатим проявом почуттів. Трактування вийшло неоднозначним - Раду Поклітару вважає, що драму треба розповідати із певним внутрішнім сміхом. Сміх у данному випадку - синонім тверезого погляду на життя.

Вистава «Кармен.TV» отримала свого часу відразу дві премії «Київська Пектораль» - за КРАЩИЙ СПЕКТАКЛЬ РОКУ та за КРАЩУ РОБОТУ БАЛЕТМЕЙСТЕРА.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2024 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Kyiv Modern Ballet Раду Поклітару «Кармен.TV» відбудеться 3 березня 2024, 18:00, неділя в ПК Машинобудівників. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Інші дати цього виконавця:

2 березня, 18:00
Кривий Ріг Театр драми та музичної комедії ім. Тараса Шевченка ціна: від 460 грн
Купити квитки Залишилось квитків: 77
4 березня, 18:00
Полтава Театр ім. Гоголя ціна: від 220 грн
Купити квитки Залишилось квитків: 192

Хочете відвідати цю подію?

Натякніть про це близькій людині
Заповнюйте поля та тисніть "відправити"