У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

«Венеційський столик» – акторські читання п'єси

Тривалість
01:30
Бронь На касу
72
години
Російською мовою

Про подію

Акторські читання п’єси Сергія Марена. Він і Вона тринадцять років у шлюбі. Він – банкір. Вона – художниця. Після святкового вечора присвяченого виставці її картин, вони повертаються додому п’яні і влаштовують грандіозну сварку. Він звинувачує її в марнотратстві. Вона звинувачує його в байдужості. Жартома чоловік каже дружині, що хотів би аби вона стала чоловіком.

Тільки опинившись в чоловічому тілі вона здатна збагнути його. Крім того, йому вже давно кортить вдарити її, але поки вона жінка – це неможливо. Пуф! Бажання стало реальністю. Вона – чоловік. Кремезний чоловік. Чолов’яга, який з легкістю надає стусанів пухкенькому банкіру. Чи переживе їхній шлюб це випробування?

Після події відбудеться діалог з глядачами та автограф-сесія з акторами. Модератор читки, шеф-драматург театру: Сергій Марен. Діють актори: Заслужений артист України Арсен Босенко; Людмила Журавель; Анатолій Корольов.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2023 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

«Венеційський столик» – акторські читання п'єси відбудеться 25 жовтня 2023, 18:00, середа в Дніпровський академічний театр драми та комедії. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Інші дати цього виконавця:

26 вересня, 18:00
Дніпро Дніпровський академічний театр драми та комедії ціна: 100 грн
Купити квитки Залишилось квитків: 8
10 жовтня, 18:00
Дніпро Дніпровський академічний театр драми та комедії ціна: 100 грн
Купити квитки Залишилось квитків: 16

Хочете відвідати цю подію?

Натякніть про це близькій людині
Заповнюйте поля та тисніть "відправити"