У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Чуваки не святкують або UKRAINIAN

Продаж припинено
минула подія

Про подію

Вистава про нашу сучасність, про війну та зміни в українському суспільстві за останні декілька років. Але в центрі сюжету не сама війна, а життя одного українця, який розповідає про своє дитинство і юність в Конотопі,  навчання в Києві, Майдан, війну, дружбу, любов та зраду одночасно.
 
Вистава колоритна та динамічна, тримає глядача у постійному напруженні, а також здивує неочікуваними розвитками подій і манерою постанови. Вистава, яка деяким відкриє очі на правду, про яку мовчать, деяким допоможе зрозуміти жах війни, а іншим зможе просто підняти настрій і змусити вірити в найкраще майбутнє.
 
Шквал емоцій, що викликає вистава, — від гомеричного сміху до межі «больового порогу свідомості» — змусять по-новому зрозуміти й оцінити те, що є основою нашого життя: мудрість предків, батьківську любов і синівську самопожертву, ціну смерті та зради, непорушність віри у те, що все буде Україна і що ми обов'язково здолаємо наших ворогів.   
 
Продюсер Михайло Бондаренко зібрав для роботи над виставою унікальну команду. П'єса написана за творами письменника, телевізійного режисера, музиканта Руслана Горового. Пісні, що звучать у виставі – теж його. І це хоч не перша вистава за творами Горового, але перша де сам автор грає на сцені. Це акторський дебют Руслана.
 
Тандем йому складає Дмитро Усов – актор Одеського українського театру ім. Василька, Київських Дикого театру та театру на Липках. Режисер вистави - Максим Голенко, сьогоднішний художній керевник Національного театру ім. Марії Заньковецької. Сценограф та костюми – неперевершена Леся Головач, художник - найвідомійший плакатист України   Нікіта Тітов.
 
Увага! Вистава 16+, використовується ненормативна лексика!
 

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2024 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Чуваки не святкують або UKRAINIAN відбудеться 24 лютого 2024, 18:00, субота в Дніпровський академічний театр драми та комедії. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.